Do Torunia na Motobazar

Miłośnicy historii i motoryzacji już za dwa miesiące będą mieli, pierwszą na Pomorzu okazję, do wspólnej zabawy i spotkania w moto - retro klimacie. Www.strefahistorii.pl otrzymała zaproszenie na imprezę, która odbędzie się 24-25.02,2018 w Centrum Targowym Park ul. Bydgoska 3.

Będzie to połączenie wystawy pojazdów zabytkowych i targów motoryzacyjnych w klimacie retro. Swoją ofertę prezentować będą firmy które zaopatrują rynek oldtimerów w części i akcesoria, farby i inną chemię dedykowaną do klasyków, warsztaty oraz wszelcy dostawcy usług. Będą odbywać się różne pokazy, inscenizacje oraz wiele więcej. Każdy miłośnik klasycznej motoryzacji znajdzie tam coś dla siebie. 

Kolejne retro - moto wydarzenie w Truniu odbędzie się w kwietniu. To Motobazar Toruń, czyli klasyczne targi motoryzacyjne w klimacie retro. Kolejny zaś toruński Motobazar odbędzie się 29.04.2018 roku.

Red. Fot Motobazar Toruń

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: