"Północne eksploracje" - nowy cykl wideo Połnocnej.tv i Strefyhistorii.pl

Już w najbliższym czasie rusza nowy cykl wideo portalu polnocna.tv i strefahistorii.pl. To "Północne eksploracje", czyli cykl filmów dedykowany dla miłośników opuszczonych miejsc.

Bunkry, opuszczone miejsca, budynki do wyburzenia. To miejsca, które są odwiedzane przez miłośników urban exploration. Ten nurt turystyki polega na eksploracji zazwyczaj niewidocznych lub niedostępnych części ludzkiej cywilizacji. Na północy Polski mnóstwo jest nieznanych lub niedostępnych na codzień zakamarków. Właśnie te miejsca chcemy pokazać w nowym cyklu pt. "Północne eksporacje", gdzie z kamerą udamy się w mroczne zakamarki Pomorza i nie tylko. 

- Zwiedzanie niedostępnych na co dzień miejsc sprawia wrażenie, że jesteśmy odkrywcami. Wchodzimy do miejsc niedostepnych i poznajemy je, odrywamy na nowo - mówi Grzegorz Płotka, gdanski historyk i miłośnik miejskich eksploracji.

Już niedługo pierwszy film nowego projektu. Co się w nim znajdzie? Na razie to nasza tajemnica. Zdradzimy tylko, że bedzie ciemno i wilgotno :)

Znasz ciekawe, opuszczone miejsca, niedostępne na codzień podziemia? Napisz do nas, a może własnie je odwiedzimy z kamerą - kontakt@strefahistorii.pl

 

Tagi: