Muzeum w Lęborku ponownie otwarte dla zwiedzających

Od pierwszego lutego ponownie udostępniono do zwiedzania sale wystawowe muzeum w Lęborku. Zakończył się tam trwający od końca listopada remont sygnalizacji przeciwpożarowej i modernizacja systemu oddymiania klatki schodowej, wraz z jej malowaniem
Już niedługo placówkę czekają kolejne prace remontowe. Tym razem przy bocznej elewacji która odkleiła się podczas grudniowego sztormu.
Muzeum czynne jest od teraz od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 16.00. W soboty i niedziele, od 11.00 do 16.00.
 
Muzeum w Lęborku mieszczące się w kamienicy mieszczańskiej przy ulicy Młynarskiej 14-15 w centrum miasta to jedno z najbardziej dynamicznych muzeów w mniejszych ośrodkach miejskich na Pomorzu. Placówka gromadzi, opracowuje, udostępnia zbiory z zakresu archeologii, historii, etnografii, sztuki dawnej i współczesnej. Więcej na temat placówki na : www.muzeum.lebork.pl
(Red.) fot. Muzeum w Lęborku

 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: