Moto Weteran Bazar Łódź 2017 – zdjęcia militariów i auto staroci

Łódzki Moto Weteran Bazar to od lat największa w Polsce impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników starej motoryzacji, a także kolekcjonerów i hobbystów

Łódzka giełda, odbywająca się cztery razy do roku to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką. Moto Weteran Bazar to także tradycyjne miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania informacji i fachowych porad. Podczas łódzkiej giełdy odbywają się pokazy kolekcji, muzeów i klubów, prezentowane są wystawy tematyczne. Można się tutaj też umówić, lub wziąć namiar na firmę zajmującą się renowacją, lub dorabianiem części do samochodów, albo produkującą niezbędne w nim akcesoria. Impreza obchodzi w tym roku swoje 25 lecie. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a hale łódzkiego centrum targowego odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy. Na pierwszej w tym roku Edycji Moto Weteran Bazaru była także ekipa www. StrefaHistorii.pl. Dzięki nam, kto nie był w Łodzi, może zobaczyć tę imprezę na naszych zdjęciach.

(Red.) fot. Bartosz Gondek

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila.