Historia powiatu gdańskiego w pytaniach cz.3 - dziś premiera książki

7 lutego o godz. 18:00, na terenie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wojska Polskiego 34 w Pruszczu Gdańskim odbędzie się spotkanie promocyjne książki pt. „Historia powiatu gdańskiego w pytaniach. Ludzie, zdarzenia, miejsca. Część 3”.

Spotkanie będzie idealnym sposobem na wejrzenie w przeszłość naszego regionu i poznanie jego tajemnic. „Historia powiatu gdańskiego w pytaniach. Ludzie, zdarzenia, miejsca. Część 3” stanowi ostatnią odsłonę trylogii o historii naszego regionu. Tak jak pozostałe części, ta również została wydana przez Fundację Bursztynowym Szlakiem i jest związana z działalnością charytatywną. Książka składa się z kilkudziesięciu rozdziałów, z których każdy opisuje inną opowieść dotyczącą historii powiatu gdańskiego.

Jej autorami są: K. Babiński, R. Ciesielski, D. Czerwiński, D. Dolatowski, B. Gondek, T. Jagielski, T. Jałoszński, A. Jendrzejewski, M. Kozłow, M. Krawyciński, K. i S. Malczewscy, A. Pawelec, B. Wessalowska, G. Weyna.

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: