Ukochane magnesy, srebro i paciorki

biżuteria muzeum archeologiczne, www.polnocna.tv,www.strefahistorii.pl

Muzea to nie tylko zwiedzanie ale także, coraz częściej, zakupy w stylu vintage przymuzealnych sklepikach. Muzeum Archeologiczne zachwala właśnie srebrną biżuterię, a Muzeum II Wojny Światowej zakupy On – Line i magnesy.

Puchary, wyroby drewniane, paciorki a także repliki srebrnych ozdób. Gdańskie Muzeum Archeologiczne wprowadziło do swojego muzealnego sklepiku ciekawe, srebrne ozdoby - repliki zabytków archeologicznych. Współpracujący z muzeum archeolog – złotnik wykonuje zawieszki, fibule, kolczyki, pierścionki i inne miłe dla oka rzeczy, które znali wikingowie czy celtowie.

Wizytujący Muzeum II Wojny Światowej najczęściej nabywają za to magnesy ze zdjęciami elementów wystawy. Hitem są również piny z orłami, herbami, odznakami i innymi oznaczeniami. Na trzecim miejscu plasują się tradycyjne karty pocztowe z najciekawszymi eksponatami prezentowanymi w Muzeum. Pocztówkę można wysłać na miejscu, w sklepie, gdzie zwiedzający znajdą specjalnie przygotowaną skrzynkę pocztową. Kto nie ma czasu na wizytę w muealnym sklepie Muzeum II Wojny Światowej, może zrobić to zdalnie. https://muzeum1939.comarch-esklep.pl/

(red.) oprac BG fot. Muzeum Archeologiczne

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: