MOTO Noc Muzeów w Kuźni Wodnej z Automobilklubem Morskim

Wokół unikatowego obiektu techniki w Oliwie gromadzili się zawsze miłośnicy i pasjonaci zabytkowej motoryzacji z Pomorza Trójmiasta i nie tylko, obiekt w tym czasie stał się ikoną gdańskich zlotów motoryzacyjnych. Noc Muzeów 2019, która już 18 maja to kolejna szansa na spędzenie tam czasu w duchu dawnej motoryzacji. Organizatorzy czyli Kuźnia Wodna w Oliwie - Muzeum Gdańska  oraz  Automobilklub Morski zapraszają na MOTO Noc Muzeów - gdzie jedną z atrakcji bedą pokazy, prelekcje, wspólne grilowanie i podziwianie pięknych samochodów - tych starszych i tych trochę nowszych. Samaochody trochę nowsze (youngtimery) wspierane bedą przez sympatyków nieformalnej grupy YOUNGTIMERS Trójmiasto.

Pasja i zamiłowanie do motoryzacji wśród pasjonatów zmobilizuje po raz kolejny właścicieli pięknych, unikalnych samochodów do wspólnego spotkania. 

Organizatorzy: Zapraszamy wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów, jednośladów, klasyków jak i ciekawych pojazdów współczesnych oraz wszystkich sympatyków automobili i automaniaków na kolejną MOTO Noc Muzeów w dniu 18 maja 2019 r. w godz. 20:00-1:00 jak zwykle w piękne okolice Zabytkowej Kuźni Wodnej w Gdańsku - Oliwie.

Więcej szczegółów podamy niebawem, gdy tylko pojawi się oficjalne wydarzenie.

red. Bch, zdj. Bch

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: