McDonald i Wehikuł - historyczny przełom wakacji

Klasyczne samochody kolorowi rekonstruktorzy i francuskie piosenki. Przełom lipca i sierpnia to doskonały moment, aby zablokować Mc Donaldsa albo zawirować w Wehikule Czasu. Patronat nad imprezami objęła www.strefahistorii.pl.
Klasyczne auta, youngtmery,skórzane kurtki, krótkie spódniczki i barwne akcenty to wszystko, co będzie można zobaczyć na podjeździe McDrive w Pruszczu Gdańskim  przy ul. Grunwaldzkiej 97A. Poczujcie się jak w Ameryce podczas IV blokady McDonalda! To już w niedzielę! Zaczynamy o godzinie 12. Zapraszamy!
A w sierpniu...
W kolejny weekend zapraszamy na kolejne historyczne spotkanie. Tym razem w Faktorii odbędzie się zlot rekonstruorów historycznych od strożytności do XX w. W programie sceny walk, potyczki i pojedynki, inscenizacje wydarzeń II wojny światowej, warsztaty starożytnego garncarstwa i tkactwa, strzelanie z łuku tradycyjnego, tańce szkockie i celtyckie i wiele innych atrakcji. Przypominamy o bitelach wstępu możliwych do zakupu przed wejściem. 
 
Więcej o wydarzeniach:
 
https://www.facebook.com/events/1964073656959623/
https://www.facebook.com/events/1941109022847596/
 
Patrycja Światłowska fot: Hanna Borkowska/Faktoria Pruszcz
 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: