Ferie zimowe w Muzeum Marynarki Wojennej

Muzeum Marynarki Wojennej zaprasza dzieci na zajęcia w czasie ferii zimowych. Przez dwa tygodnie, od 29 stycznia  9 lutego,  od poniedziałku do piątku dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach i zabawach specjalnie przygotowanych przez edukatorów muzeum
- Nauczymy naszych milusińskich węzłów marynarskich. Mali plastycy dostaną szansę, by wykazać się swoim talentem. Będziemy budowali modele okrętów - mówi Tatiana Baczyńska z Muzeum Marynarki Wojennej.  - Zajęcia rozpoczynać się będą o 10.00 i o 11.45 Prosimy o punktualne zgłaszanie się w holu Muzeum MW przy kasie.
 
W zależności od rodzaju zajęć, zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat lub od 9 do 12 lat. Czas trwania zajęć - 90 minut. Wstęp na zajęcia - 3 złote od dziecka. Zapisy są przyjmowane pod numerem telefonu 58/ 620 13 81 w. 22 i 23 od godz. 9.00 do 15.00, oraz e-mailem: rezerwacja@muzeummw.pl Ilość miejsc jest ograniczona. 
(Red.) fot. wikipedia.

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: