Wystartowała strona internetowa Programu NIEPODLEGŁA

Aktualności związane z Programem Wieloletnim NIEPODLEGŁA, informacje o naborze do programów dotacyjnych oraz logo Programu – to wszystko można znaleźć na uruchomionej dziś stronie internetowej niepodlegla.gov.pl. Program NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 obejmuje obchody stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Celem Programu jest wzmocnienie poczucia wspólnoty obywatelskiej Polaków. W ramach trzech priorytetów Programu realizowane będą projekty ogólnopolskie, regionalne i lokalne oraz zagraniczne.

Nadzór nad realizacją Programu sprawuje Pełnomocnik Rządu do spraw obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej Jarosław Sellin, sekretarz stanu w MKiDN. Bieżącą koordynacją obchodów oraz nadzorem nad częścią programów dotacyjnych włączających Polaków w świętowanie zajmie się Biuro Programu NIEPODLEGŁA.

Zachęcamy również do odwiedzenia profili Programu w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/niepodlegla1918https://twitter.com/niepodlegla oraz https://www.instagram.com/niepodlegla1918.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z samym Programem NIEPODLEGŁA.

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: