Kryminalne zagadki Dworca Morskiego - tak jeszcze nie zwiedzałeś

Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawiłeś się w escape room-ie? Jeśli tak, nowy cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie. Pierwsza śledztwo rusza 26 lutego!

Szczegóły gry są ściśle tajne! Nawet dyrektor muzeum nie wie, czego się spodziewać, gdy 26 lutego zapadnie zmrok nad Dworcem Morskim w Gdyni. Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości – wszystko może się zdarzyć. Przygotujcie stalowe nerwy i umysły jak brzytwa – to nie przypadek, że największy przeciwnik Jamesa Bonda pochodził z Gdyni!

Jeśli misja się powiedzie, muzeum planuje kolejne przygody. Co miesiąc w wybrany piątek uczestnicy gry będą mieli do rozwiązania zagadkę – pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Cykl spotkań – raz w miesiącu

Nowy cykl gier muzealnych dla młodzieży i dorosłych jest propozycją innej niż tradycyjna formy zwiedzania. Tematyka gier związana jest z Muzeum Emigracji – wystawą, historią emigracji i samego budynku, ale także z jego portowym otoczeniem i kryminalnymi wątkami w historii Gdyni. Co miesiąc, w wybrany piątek uczestnicy zabawy otrzymują do rozwiązania zagadkę. W odkrywaniu tajemnic zawsze pomogą rozsiane po muzeum tropy oraz niespodziewani goście.

Warunki uczestnictwa

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Na spotkania obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: