Ułóż fragment mozaiki na figurze Madonny na Malborskim Zamku

W poniedziałek 8 lutego rozpocznie się konkurs internetowy organizowany z okazji 55 - lecia działalności Muzeum Zamkowego w Malborku. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda. Będzie mógł ułożyć tesserę mozaiki na monumentalnej figurze Madonny, która do początku 1945 roku zdobiła czołową ścianę kościoła zamkowego. Tym samym, zdobywca pierwszego miejsca będzie miał swój udział w wielkim wydarzeniu jakim jest realizacja projektu konserwatorsko – budowlanego Zespołu Kościoła NMP.
 
Ze względu na szczególne warunki realizacji nagrody konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich i sprawnych fizycznie. Trzeba będzie wspinać się i chodzić po rusztowaniu na znacznych wysokościach. Nagrodę główną może zdobyć każdy, kto odpowie na pięć pytań dotyczących projektu.
 
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie Muzeum Zamkowego w Malborku (www.zamek.malbork.pl) .
 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: