Joannici już po promocji w skarszewskiej bibliotece

Pełna sala na zamku w Skarszewach i mnóstwo historii o rycerzach Zakonu Szpitalników Świętego Jana i historii Skarszew. Kto chce zaś mieć w swoich zbiorach książkę Marcina Woźnego "Joannici założyciele Skarszew", powinien zaś zwrócić się do Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Skarszewach.
- Książka Marcina Woźnego to już kolejna publikacja o historii naszego miasta, jaka ukazała się dzięki inicjatywnie Burmistrza Jacka Pauli- mówi dyrektor GOKiBP w Skarszewach, Mira Moller. - Poprzednie to pięknie wydany album o urokach naszego miasta i skarszewskie legendy.
Książki są dostępne w GOKiBP a czasami można je także wygrać w konkursach na Facebooku!
(Red,) bg fot BG i GOKiBP Skarszewy

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: