Nowa drużyna PLWR: Legenda Północy

Legenda Północy

Do rozpoczynającej się za niecałe dwa tygodnie Polskiej Ligi Walk Rycerskich przystępuje nowa drużyna - Legenda Północy. To klub zrzeszający zawodników sportowych walk rycerskich z północy kraju. 

W skład wchodzą, przede wszystkim, dwa kluby Fabryka Świń i Rycerska Reprezentacja Warmii i Mazur. Zawodnicy tych drużyn chcą rzucić wyzwanie dominującemu w lidze klubowi z Łodzi - KS Rycerz. Nie oznacza to jednak, że Legenda Północy to tylko kilku fajterów - koncepcja projektu jest taka by "zbierać" sportowych rycerzy z północy i wspólnie trenować oraz występować. Nazwa Legenda Północy funkcjonować będzie w Polskiej Lidze Walk Rycerskich oraz Buhurt League, w innych przypadkach zawodnicy sami mogą decydować o barwach gdzie występują. 

W nowopowstałej ekipie są też gwiazdy sportowych walk rycerskich. Jest to chociażby Marcin "Dentystek" Janiszewski, tegoroczny zdobywca brązowego medalu w kat. 75 kg na mistrzostwach świata federacji HMB we Włoszech. 

Czy północna ekipa namiesza w lidze? Przekonamy się już niebawem. 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: