Białe kołnierzyki, rycerze, boks i cel charytatywny – w sobotę Biznes Boxing Polska

Biznes boxing polska

Już w sobotę 19 maja w Legia Fight Club odbędzie się V Gala Biznes Boxing Polska. Na parkiecie zmierzą się biznesmeni, a także… rycerze. Nie zabraknie też aukcji charytatywnych. Pieniądze będą przeznaczone na fundację “Między niebem a ziemią” 

Biznes Boxing Polska to inicjatywa Juliana Szymowskiego. Biznesmeni, celebryci, politycy mierzą się na ringu w celach charytatywnych. Dariusz Michalczewski, ksiądz Stryczek ze Szlachetnej Paczki czy prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak – to największe nazwiska dotychczasowych gal. Prawdziwymi bohaterami jednak są biznesmeni, którzy poświęcają 6 tygodni by w ringu dać z siebie wszystko. W dotychczasowych, czterech galach zebrano aż 562 tysiące złotych!

IV Gala Biznes Boxing Polska

 

W sobotę w sali Legia Fight Club czeka nas V edycja gali, w ringu zobaczymy chociażby Daniela Wrocławka, założyciela sieci Telewizji Regionalnych. Na aukcje trafi zaś m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego. 
Ciekawostką będzie też pojedynek w formule profesjonalnych walk rycerskich. Na gali Biznes Boxing Polska zobaczymy dwurundowy niepunktowany pojedynek Piotra Celeja z gwiazdą sportowych walk rycerskich i wicemistrzem świata federacji HMB Robertem Szateckim.
 

Więcej o gali oraz kontakt TUTAJ

GNG Medieval Piotr Celej vs Sylwester Koper

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: