Kolekcjonerskie skarby na blogu

Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych

Powstał blog mający na celu przybliżanie zagadnień związanych z szeroko pojętymi militariami z okresu II wojny światowej, ale i nie tylko.

Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych serdecznie zaprasza do odwiedzenia nowo powstałego bloga kolekcjonerskiego zatytułowanego „Klub Kolekcjonera” (www.klubkolekcjonera.eu).

Tematyka przewodnia skupia się przede wszystkim na prezentowaniu oryginalnych pamiątek po żołnierzach Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, zabytkowych pojazdów wojskowych oraz drugowojennych ciekawostek historycznych. Pomimo określonych ram czasowych, nie zabraknie również miejsca na przedstawienie przedmiotów kolekcjonerskich pochodzących z okresu II Rzeczypospolitej, stanowiąc tym samym dopełnienie tematu przewodniego. Jako pierwsza została zaprezentowana odznaka 2 Korpusu Polskiego wraz z dokumentem nadania należąca do starszego sierżanta z Pułku 4 Pancernego „Skorpion”. Muzealnicy zapraszają do współtworzenia niniejszego bloga!!!

(Red.) Fot Muzeum Polskie Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: