Weź udział w inscenizacji oblężenia Malborka - licytuj na WOŚP

Kilka dni temu pisaliśmy o aukcji, w której można wygrać występ w gali walk rycerskich. To jednak nie jedyna średniowieczna atrakcja do wylicytowania na Pomorzu. 

Malborski sztab WOŚP wystawił bowiem uczestnictwo w inscenizacji oblężenia zamku. "Zwycięzca aukcji będzie miał wstęp na pole bitwy, które jest niedostępne dla widzów i uczestnictwa w spektakularnej i niepowtarzalnej Inscenizacji. Będzie mógł również jeden dzień swobodnie poruszać się na terenie obozów rycerskich - w dzień bitwy, a jeśli będzie na tyle odważny - spędzić noc pod namiotem niczym średniowieczny rycerz. Jeżeli zwycięzcą aukcji będzie przedstawicielka płci pięknej zasady uczestnictwa w Inscenizacji doprecyzujemy bezpośrednio ze zwyciężczynią. Wymagane ukończone 18 lat. Dodatkowo osoba, która wygra licytację otrzyma pięknie zdobione naczynie z rogu w kształcie kielicha - atrybut wojaka, który z pewnością przyda się podczas biesiady po niejednej zwycięskiej bitwie." - czytamy w opisie aukcji, którą znajdziemy TUTAJ.

 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: