Mroczna impreza dla fanów moto - klasyków

W połowie października amatorów zabytkowej motoryzacji czeka prawdziwie mroczne wydarzenie. Będzie nim startująca 15 października "Classówka Nocą", czyli druga edycja wystawy pojazdów klasycznych i zabytkowych. Tym razem na kartuskim rynku
 
Wydarzenie jest adresowane dla wszystkich miłośników oraz właścicieli czterech jak i dwóch kółek, a odbędzie się ono 15 października br. Jak sama nazwa wskazuje główna część wystawy będzie miała miejsce w godzinach późno popołudniowych. W godzinach wieczornych ok. 20 na mobilnej scenie na rynku wystąpi zespół muzyczny "Retro Swing Project", który w klasycznych aranżacjach gra nowoczesne utwory muzyczne. W czasie trwania wystawy odbędą się również liczne konkursy w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.
 
Dodatkowo przed oficjalnym rozpoczęciem wystawy zaplanowany jest Rajd Turystyczno - Krajoznawczy z zadaniami po Kaszubach, w których udział mogą wziąć zarówno samochody klasyczne jak i nowoczesne. Przewidywana długość trasy, to ok. 80 km, a koszt udziału wynosi 25 zł od samochodu.
 
W czasie Classówki, w Gdańsku wystartuje druga edycja Weteran Bazaru, czyli imprezy handlowo-wystawienniczej, stwarzającej możliwość sprzedaży, zamiany, kupna zabytkowych i klasycznych motocykli, samochodów, rowerów; staroci, antyków, militariów, starych zabawek, zabytków techniki, części i akcesoriów oraz literatury ułatwiającej realizację różnych kolekcjonerskich pasji. Impreza odbędzie się, tak jak na wiosnę, na terenie stadionu SKS "Polonia", przy ulicy Marynarki Polskiej 177 w Gdańsku. Atrakcją imprezy będzie czołg sprawny i strzelający czołg T 34.
 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: