Zacznij pracę w Muzeum II Wojny Światowej!

Mimo politycznego zamieszania prace nad otwarciem Muzeum II Wojny Światowej trwają. Placówka poszukuje pracownika do działu wystawienniczego.

Zakresem zadań pracownika będą m.in. : Opracowanie zbiorów muzealnych, wprowadzanie danych do elektronicznych baz ewidencyjnych zbiorów muzealnych, prowadzenie prac związanych z pozyskiwaniem, przechowywaniem i zabezpieczaniem zbiorów muzealnych, przeprowadzanie kwerend w zbiorach muzealnych, prowadzenie prac związanych z przygotowaniem eksponatów do prezentacji na wystawie głównej i wystawach czasowych muzeum.

Jakie trzeba sełnić wymagania by móc ubiegać się o pracę w muzeum? Praca przeznaczona jest dla absolwentów kierunku historii lub nauk pokrewnych. Wymagana jest też praktyczna znajomość programów pakietu MS Office.

Muzeum prosi o przesłanie listu motywacyjnego i cv na podany adres e-mail: j.sarnowska@muzeum1939.pl w terminie do 20 maja 2016 r. W Curriculum Vitae prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 ze zmianami).”

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: